KONTAKTI:

ANCE DANDENA

Tel.nr./Whatsapp: +37126659371

E-pasts: [email protected]

Adrese: Ievu iela 4a, Iecēni, Cenu pagasts, Jelgavas novads, LV-3018

Norēķinu rekvizīti: A/S Swedbank, HABALV22, LV11HABA0551051813630

40-years-old-white-skin-woman-with-brown-semi-long-hair-sitting-in-a--garden--smiling-normal-eyes-w-627486949.jpegMans vārds ir Ance Dandena un es esmu Green Wing Paleo Skincare idejas autore un produktu izstrādātāja. Pēc izglītības esmu ķīmiķe ar darba pieredzi lielos Latvijas farmācijas, pārtikas un kosmētikas uzņēmumos.  

Iekšējs protests pret mārketingā un patēriņā balstītu ražošanas industriju arvien lika meklēt alternatīvus risinājumus un iet pašai savu ceļu – vairāk ieklausīties sevī, savā sirdsbalsī un dzīvot saskaņā ar dabu. Tāpēc algotu darbu iemainīju pret sirds aicinājumu – iepazīto ārstniecības augu bagātību un to veselību veicinošo ietekmi uz cilvēku pārvērst dziedinošos kosmētikas produktos.

Ikkatrs šī zīmola produkts ir gājis caur manām rokām – rūpīgi izstrādāts un pārbaudīts, iekļaujot receptūrā tikai pašas efektīvākās un nepieciešamākās sastāvdaļas. Nekā lieka – tikai dabas spēks un augi, kas atver cilvēka patieso būtību. Ticu, ka tikai saiknē ar dabu mēs kļūstam veselāki, laimīgāki un iekšēji bagātāki!

Sūti ziņu tūlīt:

Priecāšos saņemt Tavu ziņu!