🌿 Kāju vanniņu brīnumi! 🌿
Vai esi kādreiz mēģinājis mērcēt kājas siltā ūdenī pēc garas un nogurdinošas dienas? 🛁🌙
Daudzi neapzinās, ka kāju vanniņas ne tikai veicina relaksāciju, bet arī uzlabo fizisko un garīgo veselību daudzos veidos. Pētījumi rāda, ka kāju mērcēšana siltā ūdenī apmēram 15-20 minūtes dienā var pozitīvi ietekmēt jūsu garastāvokli, enerģijas līmeni, miega kvalitāti un daudz ko citu. 🌟
Kā vēl izmantot skrubi?
Jūras sāls skrubji ir daudzfunkcionāli un piedāvā vairākas priekšrocības ķermeņa kopšanā. Papildus to izmantošanai kā parastam ķermeņa skrubim, jūras sāls skrubi var izmantot dažādos veidos, lai uzlabotu ādas veselību un vispārējo labsajūtu. Šeit ir daži veidi, kā vēl var izmantot jūras sāls skrubi ķermeņa kopšanai:
Kā pagatavot sejas skrubi mājās?
Dabīgus sejas skrubjus var viegli pagatavot mājās, izmantojot dažādas sastāvdaļas, kas bieži atrodas virtuvē vai iegādātas piemājas veikalā. Šeit ir dažas populāras un efektīvas receptes:
Sausas ādas kopšana
Sausas ādas problēmas var būt neērtas un diskomfortablas, bet daži vienkārši pasākumi un ādas kopšanas produkti var palīdzēt uzlabot ādas stāvokli. Šeit ir daži ieteikumi, kā cīnīties pret sausu ādu:
Ziedūdens – draugs un palīgs visai ģimenei
PALEO KOSMĒTIKA – atklāj pirmatnējo dabu no jauna
Āda ir cilvēka lielākais orgāns, un, ja ticam visām reklāmām, tai būtu nepieciešams milzīgs kosmētisko līdzekļu un procedūru klāsts, lai tā būtu vesela. Vai tā ir? Lielākā daļa cilvēku nezina vai ir aizmirsuši, ka āda patiesībā ir sarežģīta sistēma. Tā aizsargā, rada vielas, laiž cauri vai aiztur dažādas vielas, izdala lieko un nevajadzīgo, tā prot būt elastīga, mīksta, cieta, dažreiz dusmīga, dažreiz mierīga. Tā ir sarežģīta un brīnišķīga ekosistēma, un mēs varam to atbalstīt ar piemērotu uzturu un kosmētiku.
Ādas kopšana ziemā
Kad ārā ir auksts laiks, sausa āda ir izplatīta problēma daudziem cilvēkiem. Gaisa mitruma trūkuma, kā arī sausa gaisa vai apkures iedarbības dēļ āda ziemas mēnešos var kļūt daudz sausāka. Ziemas laikā ādai var būt tendence kļūt sausai, niezošai, apsārtušai vai iekaisušai. Savukārt, aukstuma iedarbība, īpaši tādās vietās kā seja, rokas un lūpas, var izraisīt plaisāšanu, apsārtumu un sausus plankumus. Kā parūpēties par ādu ziemā?
Sejas masāža ar nefrīta rullīti
Masāžas rullīša efektivitāte ir līdzīga sejas masāžai
kosmētiskajā salonā. Bet ar šo rīku Tu vari pati viegli un ātri
veikt sejas masāžu mājās un iegūt lieliskus rezultātus!
Atmini burtu mīklu!
Aizraujoša burtu mīkla par ārstniecības augiem. Kad visi tie būs atrasti, no atlikušajiem burtiem izveidosies kāds vārdu savienojums. Vēlu veiksmi!
Ziedūdens un zodiaks
Ziedūdens - senās zināšanas mūsdienās
Jau senās civilizācijas pirms mūsu ēras izmantoja augu destilātus jeb ziedūdeņus medicīniskām un kosmētiskām vajadzībām. Sieviešu ieinteresētību apgūt šādas zināšanas noteica Ēģiptes valdnieces Kleopatras un citu augsti stāvošu sieviešu dziļās zināšanas alķīmijā. Savukārt senajā Grieķijā šadas smaržvielas izmantoja gan svētku laikā, gan apbedīšanas rituālos. Grieķiem vispopulārākie augi bija rozes, vīraks un majorāns. Pēc Grieķijas iekarošanas zināšanas par augu smaržvielām plašu popularitāti ieguva Romā. Senā Roma kļuva slavena ar savām pirtīm, un augu esences romieši lietoja, lai smaržinātu ķermeni, matus un pat gultas vietu. Ap 1000. gadu mūsu ērā slavenais persiešu alķīmiķis un ārsts Avicenna atklāja tvaika destilāciju kā ēterisko eļļu iegūšanas metodi un, pateicoties tai, Arābijas smaržas, rožūdens un ēteriskās eļļas kļuva ļoti populāras.
Kas ir Paleo kosmētika?
Lai pastāstītu par Paleo kosmētiku, vispirms pieminēšu Paleo diētu, gan tāpēc, ka tā radusies pirms Paleo kosmētikas, gan tāpēc, ka tādā veidā būtu vieglāk saprast Paleo koncepciju kā tādu. Un varbūt pat kāda no jums ir redzējusi/lasījusi latviski izdoto Paleo diētas grāmatu. Manā grāmatu plauktā arī tā ir atrodama un vēl dažas Paleo recepšu grāmatas angļu valodā.
Kosmētisko mālu "vārdnīca"
Ēteriskās eļļas telpu aromatizēšanai
Sāls vai cukura skrubis – kurš labāks?
Ārstniecības augi senatnē
Akmens laikmets sākās apmēram pirms 2,6 miljoniem gadu, kad
pirmie cilvēki sāka izgatavot darbarīkus. Arī pirmās liecības par
ārstniecībā izmantotiem augiem sniedzas līdz pat akmens laikmetam –
neolīta laikā (jaunais akmens laikmets) ārstniecībā izmantoti
parastie pelašķi, zilās kurpītes, parastie ancīši, ķimenes,
miltenes, kreimenes, tīruma kosa un daudzi citi. Arī daļa no
neolīta laikā izmantotajiem ēdamajiem augiem, bijuši ar
ārstniecisku iedarbību, piemēram, ezerrieksti, dzelteno lēpju
saknes, nātres, kliņģerītes un virza.
Kā izvēlēties ziedūdeni?
Kas ir Paleolīta diēta?
Paleodiēta rosina ēst tos produktus, ko mūsu senči ēda pirms 2,5 miljoniem gadu Paleolīta jeb Akmens laikmetā: gaļu, zivis, riekstus, sēklas, augļus un dārzeņus. Savukārt no ēdienkartes tiek izslēgti graudaugi, pākšaugi un piena produkti.
Kā noteikt sejas ādas tipu?
Āda tiek iedalīta 4 tipos: normāla, sausa, taukaina un jaukta tipa, tāpēc kosmētiskie līdzekļi paredzēti konkrētam ādas tipam. Taču, strādājot ar cilvēkiem, redzu, ka dāmas ļoti bieži nezina savu ādas tipu, sevišķi gados jaunākas meitenes. Līdz ar to pastāv iespēja izvēlēties nepareizus kopšanas līdzekļus un nesasniegt vēlamo rezultātu.
Kā pareizi kopt sejas ādu?
Pareizi kopta āda ir mazāk uzņēmīga pret ādas iekaisumu, alerģijām un slimībām, kā arī mazāk jutīga pret vides iedarbību – aukstumu, vēju, karstumu, putekļiem vai tiešiem saules stariem.
Pirkumu grozs
Pirkumu grozs ir tukšs.