Ekskursijas - apceļo Latviju! (nav pieejamas 2021. gadā)

Vasaras sezonā ir iespēja apmeklēt mūsu ražotni, uzzināt ko jaunu par dabiskās kosmētikas radīšanas procesu, dabiskām izejvielām, kā arī pagatavot kādu produktu pašam. Organizējam kosmētikas gatavošanas darbnīcas uz vietas vai izbraukumā - vēlams 6 - 12 cilvēki grupā vai vienojoties atsevišķi. Ir iespēja pagatavot savu unikālo sejas spreju no dažādiem ziedūdeņiem, ārstniecisku eļļas izvilkumu ādas kopšanai no izvēlētajiem ārstniecības augiem vai ķermeņa skrubi ar augiem un ēteriskajām eļļām. Mūsu piedāvājumu īpaši iecienījušas vecmeitu ballītes! Iepriekšēja pieteikšanās vismaz 2 nedēļas iepriekš!


Leader sadarbības projekta “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana”, Nr.17-00-A019.332-000003 un Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gada pasākumam "Starpteritoriālā sadarbība" ietvaros izveidoti mobilie reklāmas stendi ar dažādu Zemgales ražotāju piedāvājumu - kartiņas ar aprakstu un kontaktinformāciju par katru no 49 ražotājiem. Viena no kartiņām ir Green Wing kartiņa, kas aicina apmeklēt mūsu mazo ražotni Iecēnos.

Šobrīd veidojam ārstniecības augu dārzu un nākotnē plānojam to atvērt apskatei - dārzā būs izzinoša ārstniecības un garšaugu taka, būs iespēja salasīt savu īpašo tējas maisījumu un baudīt to, atpūšoties lapenē vai šūpolēs pie ūdensrožu dīķa, un atpūtināt pēdiņas ārstniecības augu vanniņā.

Sekojiet jaunumiem un tiekamies Iecēnos!

0