Par mani...

Mans vārds ir Ance un es esmu Green Wing Paleo Skincare idejas autore un produktu izstrādātāja. Pēc izglītības esmu ķīmiķe ar darba pieredzi lielos Latvijas farmācijas, pārtikas un kosmētikas uzņēmumos. Iekšējs protests pret mārketingā un patēriņā balstītu ražošanas industriju arvien lika meklēt alternatīvus risinājumus un iet pašai savu ceļu – vairāk ieklausīties sevī, savā sirdsbalsī un dzīvot saskaņā ar dabu. Tāpēc algotu darbu iemainīju pret sirds aicinājumu – iepazīto ārstniecības augu bagātību un to veselību veicinošo ietekmi uz cilvēku pārvērst ārstnieciskos kosmētikas produktos.

Ikkatrs šī zīmola produkts ir gājis caur manām rokām – rūpīgi izstrādāts un pārbaudīts, iekļaujot receptūrā tikai pašas efektīvākās un nepieciešamākās sastāvdaļas. Nekā lieka – tikai dabas spēks un augi, kas atver cilvēka patieso būtību.

Ticu, ka tikai saiknē ar dabu mēs kļūstam veselāki, laimīgāki un iekšēji bagātāki.

Uzzini vairāk...


2020. gada vasarā realizēju savu pirmo LEADER projektu „Dabiskās kosmētikas zīmola Green Wing attīstības veicināšana” ar mērķi paaugstināt zīmola Green Wing konkurētspēju tirgū, izstrādājot jaunus produktus, palielinot ražošanas jaudas un veicinot atpazīstamību. Paldies lauku partnerībai "Lielupe" un Lauku atbalsta dienestam!


PAR MUMS RAKSTA...

11.05.2023. Zemgales ziņās raksts Dabiska kosmētika mājas apstākļos.

18.01.2021. Blogeri iesaka - labākās kosmētikas tops 2020 - 20 labākie gada atklājumi kosmētikas jomā. Blogeres Krista un Zane visu gadu testē dažādus kosmētikas produktus, vērtē un piedzīvo, kā arī dāvina burvīgas dāvanas saviem sekotājiem. Green Wing Ogu skrubis ķermenim iekļuvis šajā topā kā LABĀKAIS ĶERMEŅA SKRUBIS 2020. gadā! Vairāk lasi: narrativeofbeauty.com un manapasakupasaule.blogspot.com/

15.07.2020. Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs izdod informatīvo izdevumu “Lauku Lapa”, un jūlija numurā lasāms raksts "Konkursa "Laukiem būt!" naudas balva ieguldīta biznesa attīstībā". Paldies LLKC Jelgavas nodaļas lauku attīstības konsultantei Agnesei Stivriņai!

27.06.2020. LATVIJAS RADIO 1 skan raidījums "Stiprie stāsti", kurā žurnāliste Daina Zalamane ciemojas kosmētikas ražotnē Iecēnos: "Pie uzņēmējas Ances Dandenas Ozolnieku novada Cenu pagastā". Raidījums ir 30 min garš, un to var noklausīties, spiežot uz linka. Paldies, Daina, par reportāžu!

26.06.2020. ZEMGALES PLĀNOŠANAS REĢIONS stāstu sērijā "Pagastu stāsti" izveidojis īsu publikāciju par Cenu pagasta uzņēmējiem, tostarp arī "Green Wing": "Cenu pagastā uzņēmēji ir vērtē un pamanāmi". Paldies Mairitai Pauliņai un Jurim Kālim par reportāžu!

14.02.2020. NARRATIVE OF BEAUTY blogā starp daudzajiem stāstiem par skaistumu ir arī mūsējais "Iepazīstos ar ko JAUNU – Latvijā ražoto, DABĪGO Green Wing kopjošo kosmētiku!". Ekspertes viedoklis par rožu, piparmētru un cidoniju ziedūdeni, Matu spēku sausiem matiem, Eļļu sejai, Eļļu skropstām un uzacīm, kā arī lūpu balzamiem. Paldies, Krista, par rakstu un pavasarīgi skaistajām bildēm!

24.02.2020. Blogā par un ap skaistumkopšanu MANA PASAKU PASAULE raksts par Green Wing produktiem "Jaunatklājums Green Wing dabiskā kosmētika. Ražots Latvijā". Ziedūdeņi, mālu maska, lūpu balzami, ķermeņa skrubis un matu spēks tuvplānā - blogeres Zanes skatījumā. Paldies, Zane!

09.01.2020. Laikraksts "Zemgales Ziņas" raksta par Green Wing pirmsākumiem, attīstību un nākotnes plāniem, kā arī nedaudz ielūkojas personiskajā dzīvē rakstā "Zem zaļā dabas, brīvības un atveseļošanās spārna". Pilns raksts pieejams tikai drukātajā avīzē un mūsu Facebook lapā (9. janvāra ierakstā pie komentāriem). Pateicos Zemgales Ziņu galvenajai redaktorei Agnesei Leiburgai, žurnālistei Andrai Ozolai un fotogrāfei Evai Pričiņai.

11.12.2019. Neatkarīgās Rīta Avīzes pielikumā par Ozolnieku novadu ir raksts par mums - ar nosaukumu "Latvijas daba - Green Wing pamatkapitāls". Sirsnīgs un patiess raksts par idejas autori, dabīgās kosmētikas ražošanu, ziedūdeņiem un iespējām to visu iegādāties. Paldies Ozolnieku novada pašvaldībai par atbalstu raksta tapšanā!

26.06.2019. Ozolnieku avīze. 13. jūnijā pie mums viesojās Lauku partnerība "Lielupe" pieredzes apmaiņas brauciena ietvar os. Apmeklētāji klausījās stāstu par dabiskās kosmētikas zīmola Green Wing rašanos no idejas līdz realizācijai, uzdeva interesējošus jautājumus, piedāvāja sadarboties, piedalījās ārstniecības augu minēšanas spēlē, laimēja balvas un iepirkās. Jauka pēcpusdiena, iegūstot jaunas zināšanas un idejas, iepazīstot vēl vienu jaunu ražotāju Zemgalē. Šajā apmeklētāju grupā pie mums viesojās arī reportiere no Ozolnieku avīzes un pēcāk rubrikā "Novada uzņēmēji" tapa raksts ar nosaukumu "Novadniece izveido savu kosmētikas produktu līniju". Paldies Solvitai Cukerei par rakstu!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.